PODSUMOWANIE ROKU SPORTOWEGO 2017/2018
II MIEJSCE DLA II LO
         W Przystani Gosławice 12 września 2018r. odbyło się Podsumowanie Roku Sportowego 2017/2018. Nasza szkoła zajęła II miejsce w rywalizacji szkół o tytuł "Najbardziej Usportowiona Szkoła" w ramach Licealiady 2017/2018 zdobywając 1314 punktów.
Na I miejscu uplasowała się szkoła ZSGE z 1451 pkt a na III miejscu III LO z 1201 pkt.
                                                                                                                                                                                             Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę podczas zawodów sportowych a w szczególności naszym medalistą na szczeblu wojewódzkim:
  • Srebrny medal w Aerobiku Grupowym: Julia Borowiak, Oliwia Maciaszek, Gabriela Wierońska, Zuzanna Chmielewska, Julia Piotrowska, Katarzyna Nowacka, Weronika Trzecka, Alicja Jarzyńska, Agata Sieczkowska i Weronika Bilska
oraz
  • Srebrny medal Dawida Haładaja w Pływaniu.
Gratulujemy!
MISTRZOWIE MIASTA KONINA W TENISIE STOŁOWYM!!!

             I miejsce  w Mistrzostwach Konina w Drużynowym Tenisie Stołowym zajął zespół z naszej szkoły w składzie: Antoni Serafiński- I b, Grzegorz Gruszczyński III b i Jakub Ogrodowczyk I a.
Nasi zawodnicy wygrali wszystkie mecze wynikiem 3-0. Kolejno w grupie z III LO,  z  "Kopernikiem" i  z  ZSB.   W półfinale z CKU, a w finale z I LO.
Gratulujemy!
Opiekunem zawodników był:  Marek  Kulczewski

MISTRZOWIE MIASTA KONINA W UNIHOKEJU!!!
 
               I miejsce w Mistrzostwach miasta Konina w Unihokeju zajęła drużyna naszej szkoły. W  meczach grupowych kolejno pokonaliśmy "Górniczą" 2-1, "Hutniczą" 4-0 i "Budowlankę" 2-0. W półfinale  pokonaliśmy zespół z "Kopernika" 1-0. Bramkę na awans do finału 27 sekund przed końcem meczu strzelił Mateusz Konstanciak. W finale ponownie spotkaliśmy się z Zespołem Szkół Budowlanych. Po wyrównanym meczu zwyciężyliśmy  1-0 i awansowaliśmy do zawodów strefowych.
Skład zespołu: Jędrzej Kowalów- bramkarz, Mateusz Konstanciak, Adam Rewekant, Rafał Stolarski, Jakub Pawlak, Jakub Nowakowski, Mateusz Kurek, Wiktor Kaźmierczak, Jakub Kacan, Adrian Górecki, Seweryn Krzyżak.
Gratulujemy!
Opiekun - Marek Kulczewski.
 
NASZE KANAŁY