Szkolna Liga Lekkoatletyczna

W dniu 7 października 2019 roku nasi uczniowie wzięli udział w Szkolnej  Lidze  Lekkoatletycznej i odnieśli duży sukces. Stanisław Grzymski z klasy I f zajął I miejsce w biegu na 800 m, a Jakub Milczuk z klasy I b zajął II  miejsce  w  skoku  wzwyż. Serdecznie gratulujemy naszym pierwszakom!

Mistrzostwa Konina w Pływaniu Drużynowym

W dniu  16 października 2019 roku odbyły się Mistrzostwa  Konina  w Pływaniu  Drużynowym. Zespół dziewcząt z II LO w składzie: Dagmara  Mruk, Julia Cieślak, Marta Broniszewska, Maria Eger, Gabriela Maciaszek i Kamila Rogulska zajął II miejsce i uzyskał awans do finału wielkopolskiego. Na ten sukces złożyły się wyniki indywidualne naszych dziewcząt:
- Dagmara Mruk (klasa II d) – I miejsce w stylu klasycznym,
- Gabriela Maciaszek (klasa II f) – II miejsce w stylu klasycznym,
- Maria Eger (klasa II e) – III miejsce w stylu klasycznym,
- Julia Cieślak (klasa I k) – I miejsce w stylu grzbietowym,
- Kamila Rogulska (klasa II b) – II miejsce w stylu dowolnym.
Gratulujemy naszym pływaczkom i trenerowi - p. Sebastianowi Żerkowskiemu!

XXI Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Pływaniu

20 listopada 2019 roku zespół dziewcząt II LO wziął udział w XXI Finale  Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Pływaniu i zajął w nich 25 miejsce. W skład drużyny wchodzą: Dagmara Mruk (II d), Julia  Langner (II b), Marta Broniszewska (I k), Julia Cieślak (I K), Maria Eger (II E), Gabriela  Maciaszek (II f), Kamila Rogulska (II b). Serdecznie gratulujemy dziewczętom i trenerowi - p. Sebastianowi Żerkowskiemu!