Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków II Liceum "Morzysław"

Szanowni Państwo!
Z przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie z nową energią przystąpiło do działań służących społeczności szkolnej i absolwentom:

1. Z dniem 13 marca 2020r. zmieniliśmy nazwę na Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków II Liceum "Morzysław". To pozwala nam zaprosić w poczet członków osoby, które nie są absolwentami naszej szkoły, a chcą swoim działaniem wspomóc Stowarzyszenie.
  2. Skompletowaliśmy i wysłaliśmy dokumentację niezbędną do przekształcenia stowarzyszenia zwykłego, jakim jesteśmy, w stowarzyszenie pożytku publicznego. Uzyskanie takiego statusu pozwoli na przekazywanie 1% rozliczeń podatkowych dla Stowarzyszenia z korzyścią dla społeczności szkolnej, a przez to również jej absolwentów. Będziemy informować o przebiegu tego przekształcenia.

W tym roku szkoła obchodzi 55-lecie istnienia. Niestety z powodu sytuacji epidemicznej uroczystości zaplanowane na październik zostały odwołane. Mamy nadzieję, że uda nam się zorganizować spotkanie z Państwem, kiedy zagrożenie minie.

Konińskie wspomnienia

Konińskie wspomnienia - artykuły z regionalnego portalu LM.pl umieszczone dzięki uprzejmości autora, p. Roberta Olejnika:

KRONIKI