Wigilia dla Seniorów
15.12.2019
Wigilia dla Seniorów
11 grudnia uczniowie naszej szkoły już po raz drugi uświetnili swoim występem wigilię dla seniorów miasta Konina skupionych przy Stowarzyszeniu Integracji Społecznej „Razem”. Było wspólne biesiadowanie i śpiewanie kolęd. Jeszcze raz młodzież II Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Koninie wykazała się nie tylko swoim artyzmem, ale przede wszystkim empatią oraz bezinteresownym działaniem na rzecz drugiego człowieka. To były cudowne chwile, pełne wzruszeń, ciepła i „magii” łączącej pokolenia. Brawa dla Piotra Kulczewskiego, Wiktora Kowalczyka, Małgorzaty Rachwalik, Inny Kononykhiny oraz Michaliny Prządki. Wcześniej przekazaliśmy Seniorom bombki wykonane przez naszych uzdolnionych uczniów pod kierunkiem Anny Lipińskiej z kl. 1k, która w ramach podziękowania została zaproszona na uroczystość wigilijną.

 
NASZE KANAŁY