Warsztaty językowe
18.12.2019
Warsztaty językowe
17 grudnia gościliśmy w naszej szkole panią magister Sylwię Maciejewską oraz doktora Grzegorza Pawłowskiego z Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych w PWSZ w Koninie. Klasy 3b, 3c i 3d wzięły udział w prawdziwie odkrywczych warsztatach językowych. Pani Sylwia Maciejewska w swej psycholingwistycznej prezentacji ,,Language in the brain" zasugerowała nam jak możemy skutecznie stymulować uczenie się języków obcych, aktywując właściwe części naszego mózgu. Natomiast doktor Grzegorz Pawłowski krótko przybliżył informacje o przyszłościowym kierunku Języki obce w mediach i biznesie, a następnie skupił się na różnorodnych, praktycznych ćwiczeniach fonetycznych w języku niemieckim. Serdecznie dziękujemy naszym gościom za wspaniałą i pouczającą lekcję, a pani Annie Wolak-Tomaszewskiej za zorganizowanie takiej formy zajęć. 
NASZE KANAŁY