Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
3.09.2018
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
3 września cała społeczność II Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Koninie zebrała się rano na szkolnym forum, aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny 2018/2019. Nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły po dwumiesięcznej przerwie przywitała nowa pani Dyrektor Małgorzata Koziarska-Sip. Po części oficjalnej klasy II i III rozeszły się do wyznaczonych sal, a pierwszoklasiści pozostali na forum, aby poznać swoich nowych wychowawców, z którymi następnie ruszyli do klas. Zgodnie z tradycją, po zapoznaniu się i omówieniu bieżących spraw, wychowawcy oprowadzili swoich uczniów po szkole. Do naszego liceum po wakacjach będzie uczęszczać prawie 800 uczniów. Zarówno uczniom, jak i pracownikom szkoły życzymy udanego roku szkolnego, pełnego fascynujących wyzwań i oszałamiających sukcesów.
NASZE KANAŁY