Sukcesy w piłce siatkowej
19.01.2020
Sukcesy w piłce siatkowej
9 stycznia br. nasze dziewczęta zajęły I miejsce w piłce siatkowej w ramach Licealiady! W półfinale pokonały III LO, zaś w finale były lepsze od zawodniczek ZSBiKZ. To było trzecie z rzędu zwycięstwo drużyny II LO w Licealiadzie! Przed nami rozgrywki rejonowe. Naszą szkołę reprezentowały : Magda Dominiak, Natalia Jakubowska, Beata Kubasik, Wiktoria Kujawa, Julia Kwaśniewska, Laura Kwaśniewska, Alicja Markaczewska, Julita Waleriańczyk i Natalia Berlińska. Natomiast 10 stycznia nasi chłopcy zdobyli III miejsce w piłce siatkowej w ramach Licealiady. Oni z kolei w półfinale ulegli ZSBiKZ, a w finale pokonali Zespół Szkół im. M. Kopernika. Drużyna wykazała się ogromną wolą walki i pomimo trudnego meczu, odniosła zwycięstwo, zdobywając miejsce na podium. Skład zespołu chłopców : Krystian Bobrowski, Kacper Gaudyn, Michał Smuszkiewicz, Jakub Jaworski, Kacper Klimczak, Michał Urban, Adam Małek, Oliwier Michalak, Krzysztof Ładecki, Kacper Frasz, Nikodem Nachowiak, Filip Fórmanek, Aleksander Szymaniak. Gratylujemy!
NASZE KANAŁY