Sukces w Turnieju Debat Oksfordzkich
11.06.2018
Sukces w Turnieju Debat Oksfordzkich

9.06.2018 roku w Naczelnym Sądzie Administracyjnym w Warszawie odbył się Turniej Debat Oksfordzkich o tematyce społeczno-prawnej. Organizatorem Turnieju była Fundacja Court Watch Polska oraz Fundacja Edukacyjna G5. Drużyna II LO w Koninie, w składzie: Natalia Kraińska (klasa III a), Katarzyna Nowacka (klasa II e), Wojciech Wasylkowicz (klasa III a), Mateusz Dańczak ( klasa II a) zajęła III miejsce. Mateusz Dańczak został najlepszym mówcą turnieju. Na duże brawa zasługuje druga drużyna z Konina w składzie: Szymon Kwiatkowski z klasy II a (jako mówca pierwszy), Szymon Kwiatkowski (jako drugi mówca), Szymon Kwiatkowski (jako trzeci mówca), Natalia Janiak z klasy I d (jako czwarty mówca). Natalia i Szymon dowiedzieli się dzień wcześniej o udziale w turnieju. Opiekunem drużyn była Pani Aleksandra Kudła.

NASZE KANAŁY