Sukces w IV Wielkopolskim Turnieju Debat Oksfordzkich
17.12.2019
Sukces w IV Wielkopolskim Turnieju Debat Oksfordzkich
13 grudnia 2019 roku na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu odbył się finał IV Wielkopolskiego Turnieju Debat Oksfordzkich, którego organizatorem była Fundacja Edukacyjna G5. II LO w Koninie reprezentowały dwie drużyny, które w październikowych i listopadowych eliminacjach uzyskały awans do finału. Aleksandra Jąkalska (3e), Julia Cieślak (2d), Gabriela Maciaszek (2f), Wiktor Wiatrowski (2e) zdobyli III miejsce! Weronika Kuczyńska (3c), Mateusz Maciejewski (2a), Antoni Muszyński (2a) i Kacper Wawrzyniak (3c) uzyskali tytuł ćwierćfinalisty. Gabriela Maciaszek zdobyła tytuł 6 mówcy turnieju. Opiekunem drużyn była Pani Aleksandra Kudła. Młodzież wspierał Pan Doktor Marcin Łukaszewski z WNPID UAM w Poznaniu.
NASZE KANAŁY