Poznań przyciąga!
19.10.2018
17 października 2018 roku w ramach 8 edycji programu Poznań Przyciąga uczniowie z klas maturalnych zostali zapoznani z ofertą akademicką stolicy Wielkopolski. Dowiedzieli się nie tylko o tym, jak wiele różnorodnych kierunków studiów proponują im poznańskie uczelnie, ale również, jakie są możliwości spędzania przez studentów wolnego czasu w Poznaniu. Prowadzący opowiedzieli więc o poznańskich imprezach kulturalnych, sposobach aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, jak również o atrakcyjnych stażach i praktykach, które oferują studentom zlokalizowane w mieście firmy. Po rozwiązaniu przygotowanych na tę okazję quizów, niektórzy maturzyści zdobyli specjalne nagrody. Wielu z nich przekonanych do studiowania w Poznaniu już dziś z niecierpliwością czeka na wyniki rekrutacji!
NASZE KANAŁY