XX Konkurs Języka Angielskiego FOX
4.05.2020
3 marca 2020 roku 69 uczniów naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowej, XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX. Ku naszej ogromnej radości, aż sześcioro uczniów uzyskało wyniki nagradzane dyplomem i nagrodą rzeczową. Jakub Borowiecki z klasy 1g uzyskał tytuł laureata (1 miejsce), zajmując tym samym trzecią lokatę w Polsce, Martyna Maciaszek z klasy 2a i Michał Urban z klasy 1g uzyskali wynik bardzo dobry (2 miejsce), a Wiktoria Kujawa z klasy 3b, Zuzanna Mazurek z klasy 3c oraz Adam Banasiak z klasy 3d uzyskali wynik dobry (3 miejsce). Jesteśmy z Was bardzo dumni! Gratulujemy wszystkim! Jednocześnie z radością informujemy, że według danych zaprezentowanych przez CDN w Koninie (regionalnego organizatora konkursu) nasza szkoła uzyskała najlepsze wyniki spośród wszystkich zgłoszonych szkół w tegorocznej edycji.
NASZE KANAŁY