Konkurs Literacki o Nagrodę FanFila
17.05.2020
Konkurs Literacki o Nagrodę FanFila
Świetne wiadomości ze stolicy Wielkopolski. Dwie uczennice naszej szkoły odniosły sukces w ogólnopolskim Konkursie Literackim o Nagrodę FanFila, organizowanym przez Instytut Filologii Polskiej UAM w Poznaniu. W czternastej edycji tego prestiżowego konkursu naszej tegorocznej absolwentce Martynie Świątek z klasy 3g (opiekun pani Danuta Godyń) jury studentów filologii polskiej przyznało nagrodę w kategorii translatorskiej. Natomiast w konkursie prozatorskim Ania Zabawa z klasy 2f (opiekun pani Renata Zajdlic) otrzymała wyróżnienie jury głównego. Serdecznie gratulujemy naszym utalentowanym uczennicom i ich nauczycielkom. Życzymy dalszych sukcesów literackich. Relację z gali finałowej XIV edycji Konkursu Literackiego o Nagrodę FanFila można obejrzeć na profilu Instytutu Filologii Polskiej UAM.
 
NASZE KANAŁY