Konkurs Eko Gwiazda 2020
2.06.2020
Konkurs Eko Gwiazda 2020
Gabrysia Maciaszek z klasy II f uczestniczyła w siódmej edycji ogólnopolskiego  konkursu Eko Gwiazda 2020, który odbył się  pod patronatem Mercedes-Benz Polska. Zadaniem konkursowym było  nagranie filmu wideo – przemówienia (o długości od 30 do 60 sekund) zachęcającego do działań proekologicznych. Film miał zawierać informacje o codziennych czynnościach wpływających na środowisko, wpływie substancji stosowanych w bateriach i akumulatorach na środowisko i zdrowie ludzi oraz sposobach i celu ich utylizowania. Film Gabrieli  pt: "Dla nas niewiele, a dla Ziemi przyszłość" spełnił oczekiwania organizatorów i zajął trzecie miejsce. Dzięki temu nasza uczennica stała się "Eko Gwiazdą" i zdobyła nagrodę w postaci opaski sportowej smartband Samsung Galaxy Fit . Serdecznie gratulujemy!
NASZE KANAŁY