II Konkurs Piosenki Hiszpańskiej
1.12.2019
II Konkurs Piosenki Hiszpańskiej
W dniu 28 listopada 2019 r. w naszej szkole miał miejsce II Konkurs Piosenki Hiszpańskiej. Zaskakujące wykonania, ujmujące słowa piosenek i piękne hiszpańskie melodie dostarczyły wielu wrażeń. Biorąc pod uwagę znajomość tekstu, walory artystyczne, wymowę, długość piosenki i wartość techniczną, jury w składzie: panie Aleksandra Matyjasik, Agnieszka Plich, Ala Piotrowska-Czarny i Małgorzata Sadowska, podjęły następującą decyzję:
I miejsce zajęła uczennica kl. 3g, Weronika Radniecka
II miejsce: uczennica kl. 2h, Martyna Twardygrosz
III miejsce: uczennica kl. 2h, Dominika Sztuba.

Gratulujemy!  A wszystkich zapraszamy na Dzień Języka Hiszpańskiego w dniu 9 stycznia 2020 r., podczas którego Weronika Radniecka wykona zwycięski utwór!
NASZE KANAŁY