Dzień Edukacji Narodowej
20.10.2019
Dzień Edukacji Narodowej
15 października był w naszej szkole dniem wyjątkowo uroczystym. Obchodziliśmy bowiem Dzień Edukacji Narodowej, na pamiątkę historycznej daty 1773 roku. W tej odświętnej atmosferze zebraliśmy się, aby docenić pracę wszystkich osób związanych z oświatą. Gościliśmy w murach naszej szkoły nauczycieli emerytów pamiętając o tym, że i oni tworzą naszą małą szkolną rodzinę. Dla wszystkich uczestników spotkania grupa uczniów, pod czujnym okiem Agnieszki Dziamskiej i Agnieszki Sakowskiej, przygotowała niebanalną historię życia pewnego nauczyciela. Całość spektaklu była inspirowana różnymi tekstami kultury współczesnej: od Terrego Prachteta po dialogi z filmu "Rejs". Po zakończonym przedstawieniu pani dyrektor Małgorzata Koziarska-Sip podziękowała wszystkim pracownikom szkoły za codzienną, rzetelną pracę.
 
NASZE KANAŁY